Uitslagen

Derde dag

Mannen
Om plaats vijf: Volley Amriswil (Zwi) - Draisma Dynamo (Ned)  0-3 (16-25, 22-25, 18-25)
Om plaats drie: Euphony Asse Lennik (Bel) - Unicaja Almeria (Spa) 3-2 (25-19, 21-25, 32-30, 14-25, 15-11)
Finale: SL Benfica (Por) - Rivium Rotterdam (Ned) 3-1 (25-27, 25-16, 32-30, 25-20)

Eindstand
1. SL Benfica (Por)
2. Rivium Rotterdam (Ned)
3. Euphony Asse Lennik (Bel)
4. Unicaja Almeria (Spa)
5. Draisma Dynamo (Ned)
6. Volley Amriswil (Zwi)

Vrouwen
Om plaats drie: Heutink Pollux (Ned) - Sliedrecht Sport (Ned) 2-3 (25-23, 22-25, 22-25, 25-17, 13-15)
Finale: Asterix Kieldrecht (Bel) - Aurubis Hamburg (Dui) (23-25, 25-15, 25-16, 25-20)

Eindstand
1. Asterix Kieldrecht (Bel)
2. Aurubis Hamburg (Dui)
3. Sliedrecht Sport (Ned)
4. Heutink Pollux (Ned)

Interland jeugd jongens
Nederland - Letland 3-0 (25-18, 25-12, 25-20)

Tweede dag

Mannen
Herkansingen: Volley Amriswil (Zwi) - Euphony Asse Lennik (Bel) 0-2 (22-25, 21-25) 
Herkansingen: Draisma Dynamo - Rivium Rotterdam 1-2 (25-15, 20-25, 13-15)

Halve finale: SL Benfica (Por) - Euphony Asse Lennik 3-1 (25-22, 20-25, 25-20, 25-23)
Halve finale: Unicaja Almeria (Spa) - Rivium Rotterdam 1-3 (20-25, 20-25, 25-21, 21-25)

Vrouwen
Heutink-Pollux (Ned) - Asterix Kieldrecht (Bel) 0-3 (18-25, 14-25, 21-25)
Sliedrecht Sport (Ned) - Aurubis Hamburg (Dui) 2-3 (25-17, 20-25, 24-26, 25-22, 15-17)

Interland jeugd jongens
Nederland - Letland 3-1 (25-18, 21-25, 25-21, 25-17)
 

Eerste dag

Poule A
SL Benfica (Por) - Draisma Dynamo (Ned)  2-1 (23-25, 25-23,25-12)
Draisma Dynamo - Volley Amriswil (Zwi) 3-0 (25-11, 25-14, 25-23)
SL Benfica - Volley Amriswil 2-1 (25-13, 25-15, 22-25)

Stand
1. SL Benfica 2-4 (4-2)
2. Draisma Dynamo 2-3 (4-2)
3. Volley Amriswil (Zwi) 2-2 (1-5)

Poule B
Unicaja Almeria (Spa) - Rivium Rotterdam (Ned) 1-2 (19-25, 23-25, 25-18)
Rivium Rotterdam - Euphony Asse Lennik (Bel) 0-3 (21-25, 22-25, 22-25)
Unicaja Almeria - Euphony Asse Lennik 2-1 (25-19, 25-20, 19-25)

Stand
1. Unicaja Almeria 2-3 (3-3)
2. Euphony Asse Lennik 2-3 (4-2)
3. Rivium Rotterdam 2-3 (2-4)